Оголошення!

Оголошення!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2020 № 1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з 1 січня 2021 року змінився механізм прийому документів для оформлення державних соціальних допомог, субсидій, пільг та інших соціальних гарантій.

З 1 січня 2021 року управління соціального захисту населення Балаклійської районної державної адміністрації приймає від громадян документи для призначення державних допомог, пільг, субсидій тільки через пошту або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики).

Зразки заяв

Приєднані документи:

Декларація допомоги Декларація субсидія заява допомоги Заява cубсидія Заява Пакунок малюка
Web-адреса: uszn.balakliya-rda.gov.ua/news/id/101 | Переглядів: 140Дата публікації: 16:26 04.01.2021