До уваги!

До уваги!

До уваги громадян, які користуються житловою субсидією та пільгами на оплату житлово-комунальних послуг.

Управління соціального захисту населення Балаклійської районної державної адміністрації повідомляє, що згідно із чинним законодавством, при зміні цін та тарифів на оплату житлово-комунальних послуг, перерахунки розміру житлової субсидії та пільг на оплату житлово-комунальних послуг проводяться без звернень громадян.

З дотриманням вимог законодавства, управлінням соціального захисту населення Балаклійської районної державної адміністрації було проведено призначення житлової субсидії та пільг з врахуванням заявленої на січень 2021 року ціни на природний газ у розмірі 9,906412 грн. за 1 куб. метр.
        В зв’язку зі зменшенням ціни на природний газ, у лютому 2021 року управлінням проведено перерахунок житлової субсидії та пільг призначених за січень 2021 року (при розрахунку застосовано ціну – 6,99 грн. за 1 куб. метр).
         Суми надміру нарахованих за січень 2021 року житлових субсидій та пільг будуть утримані з подальших нарахувань.

Web-адреса: uszn.balakliya-rda.gov.ua/news/id/104 | Переглядів: 83Дата публікації: 10:35 18.02.2021