Важлива інформація.

Важлива інформація.

Повідомлення про припинення діяльності!

З 05 березня 2021 року управління соціального захисту населення Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області реорганізоване як юридична особа шляхом його приєднання до управління соціального захисту населення Ізюмської районної державної адміністрації Харківської області.

В зв'язку з цим повідомляємо, що вхідну кореспонденцію рекомендуємо направляти до управління соціального захисту населення Ізюмської районної державної адміністрації Харківської області за адресою: вул.  Гагаріна, 1, місто Ізюм, Харківська область, 64300, тел./факс (05743)2-35-62, або на електронну адресу: irdauszn@ukr.net.

Начальник відділу №1                                                  Тетяна СЄРОВА
Web-адреса: uszn.balakliya-rda.gov.ua/news/id/107 | Переглядів: 102Дата публікації: 11:57 04.03.2021